Türkiye' nin Tableti, Hometech

Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından HOMETECH, en yüksek kalite ve performanstaki teknolojiyi uygun fiyat ile buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş Hometech, Türkiye'nin dört bir köşesine hizmet veren satış ağı ve teknik servis altyapısı ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hometech 2004 yılında otuz yılı aşkın geçmişi olan ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.’nin bir parçası olarak en iyi fiyat performans oranlı teknoloji ürünlerini yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye’ye sunmak için kurulmuştur.

2007’den itibaren kurumsal teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan Hometech, modern teknoloji perakendeciliğinin gelişmesiyle paralel olarak istikrarla büyümüştür. Türkiye genelindeki yüzlerce seçkin mağazada tüketiciyle buluşmaktadır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerine yaptığı yatırımlarla Hometech sektöründeki en güvenilir markalardan birisi olmuştur.

2012 yılında ilk Android tabletini tanıtarak tablet bilgisayarın Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir. Ürünlerinde en yüksek kaliteyi ve en gelişmiş teknolojiyi kullanma amacıyla 2014 yılında Intel ve Microsoft ile partnerlik anlaşması imzalamıştır. Gerçekleştirilen çok sayıda ortak başarılı proje ile Hometech, kısa sürede Intel ve Microsoft’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline gelmiştir.

2015 yılında Türkiye’deki yerli ve uluslararası tablet bilgisayar markaları arasında en çok tercih edilen üç markadan birisi konumuna gelen Hometech başarılarını daha yukarılara taşımak ve Türkiye’nin lider tedarikçisi olma amacıyla ilk günkü dinamizmi ile çalışmaya ve teknolojiye yatırım yapmaya devam etmektedir.

Vizyon

Tüketicilerimize kaliteli ulusal bir markayı, kurumsal ortaklarımız olan Microsoft ve Intel ile iş birliği içerisinde açık ve yapıcı bir şekilde sunuyoruz. Topluma karşı olan sorumlu tutumumuz ve eğitime verdiğimiz değer ile markamızı geleceğe taşıyoruz. Bu prensiplere dayanarak çalışanlarımız ile şirketimizi başarılı bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.
Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:
  • • Her seviyede liderlik yapabilen,
  • • Değişimi sahiplenebilen,
  • • Doğru iletişim kurabilen,
  • • Kişisel motivasyonu yüksek,
  • • Paylaşarak ilerleyen,
  • • Başarıyı kutlayan.

Strateji Ortaklarımız

Geçmişi Aral A.Ş.'nin oyun ve Xbox distribütörlüğüne dayanan Microsoft ve Hometech ilişkisi, 2014 yılında Windows ürünlerinde resmi iş ortaklığına dönüşmüştür. Dinamik yapısı ve yaygın satış ağıyla Hometech kısa sürede Türkiye'nin en çok satan Windows tablet tedarikçisi olmuştur. En ileri teknolojileri geniş kitlelere ulaştırarak Türkiye'deki lider Microsoft iş ortağı olma amacıyla Hometech en yenilikçi Windows tablet, ikisi bir arada, dizüstü ve mini bilgisayarları Türkiye'ye sunmaktadır.

Kurumsal müşterilerin isteklerine ve projelerine uygun ürünler geliştirmeye odaklanan Hometech, Microsoft’la beraber kamu ve özel kurumlara, başta eğitim, telekomünikasyon, perakende olmak üzere farklı sektörlerde özel çözümler üretmektedir.
Türkiye'nin ileri teknoloji ihtiyacını karşılamak için mobil bilgisayar lideri Hometech ile Dünya'nın en büyük ve gelişmiş işlemci üreticisi olan Intel, 2014 yılında iş ortaklığı anlaşması yapmıştır. Intel işlemcili tabletlerle yüksek performans, kalite ve stabilite ulaşılabilir fiyatla son tüketici ve kurumsal müşterilerimizle buluşmuştur. Başarılı iş ortaklığının sonucu olarak üstün Intel teknolojilerine sahip ve ayrıcalıklı Hometech tabletleri ile, müşteri memnuniyetinde büyük sıçrama yaşanmıştır. Hometech Intel iş ortaklığı dizüstü, mini, 2in1 bilgisayarlarla ve yenilikçi diğer ürünler ile ilerlemeye devam etmektedir. Gelecekte de Intel ile beraber yenilikçi ürünler geliştirmemiz ortak amacımızdır.

Dağıtım Ağımız

Hometech 2004 yılında ; PC & Tablet  ve Ev Elektroniği ürünleri satarak sektöre adım attı. Hometech markası olarak biz her ölçekten firmalarla her ürün gamımızda iş ortaklıkları yürütüyoruz. Bizim ile çalışmak isteyen firmalar kolayca bayimiz olabilir ve son kullanıcıları ulaşılabilir fiyatlı teknoloji ile buluşturabilirler.

Kurumsal Hizmetler

Her ölçekteki firmalara ve tüm sektörlere özel, ürün ve çözümlerimizle tanışmak için: