SIKÇA SORULAN SORULAR

Hometech neden tercih ediliyor?

Hometech'i tercih etmek için üç temel neden var: GÜVENİLİRLİK, KALİTE ve PERFORMANS, MALİYET

Hometech markası güvenilir mi?

Her şeyden önce; Hometech Türkiye'nin markası. Yerli ve Milli sermaye. 200 çalışanı ile 35 yıllık geçmişi olan bir Türk şirketinin markası. Kaliteden ve satış sonrası hizmet standartlarından da asla taviz vermiyor.

Dünyanın en büyük markaları ile aynı fabrikalarda üretiliyor. Microsoft ve Intel gibi Dünya devlerinin teknolojilerini kullanıyor. Microsoft ve Intel ile resmi iş ortağı olarak çalışıyor. Microsoft'un resmi olarak desteklediği 2 Türk firmasından biri.

Hometech'in arkasında güçlü teknik servis ve müşteri hizmetleri var. Güvenilir, sorun yaşatmaz. Sorun yaşarsan anında çözüm getirir.

Türkiye'de Turkcell, MediaMarkt, Teknosa, Vatan, Evkur gibi önemli satış kanalları Hometech'e güveniyor, Hometech satıyor. Hometech; Turkcell, Vatan gibi önemli referans noktalarının kalite ve dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir.

Hometech ürünlerinin performansı nasıl?

Hometech ürünklerinde, standart bir kullanıcının yüksek performansı almasını sağlayan tüm özellikleri bulursunuz.

Hometech Bilgisayarlar, Microsoft Office programları, Word, Excel, PowerPoint, Videolar, Film, Müzik uygulamaları, İnternet uygulamalarında optimum performans sağlıyor.

Microsoft Windows işletim sistemli. Intel işlemcili. SSD'li.

Modern, şık tasarımlı, metal kasalı, sağlam ve hafif. KOBİ'ler, maliyet tasarrufu amaçlayan şirketler, öğrenciler ve öğretmenler, ev kullanıcıları, için ideal.

Hometech ürünleri fiyat olarak uygun mu?

İyi bir bilgisayara sahip olmak demek illa çok para ödemek anlamına gelmiyor. Hometech şık ve ince tasarımlı cihazları ile temel bilgisayar gereksinimleri & özelliklerini, en performanslı ve en hesaplı şekilde sunuyor.

Hometech yerli olduğu için organizasyon ve operasyon maliyetlerini minimumda tutabiliyor. Buna bağlı olarak da fiyat avantajını müşterilerine yansıtıyor.

Kimler Hometech'i tercih etmeli?

• KOBİ'ler
Küçük işletmeler, yeni işe başlamış elemanlar, sadece data girişi yapan, teklif hazırlayan, mail okuyan ve yanıtlayan çalışanlar. Küçük işletmelerde yapılan işlerin %90’ını Hometech bilgisayarlar ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Office programları ile yapılan günlük işlerde, sunumlarda, Window Pro avantajları ile yaptığınız işlere katma değer sağlayabilirsiniz.

• Kobi dışında yüksek bilgisayar yatırımı yapmayı tercih etmeyen işletmeler

• Öğrenciler ve öğretmenler
Okul ödevlerinin hazırlanmasında, sunumlarda, internet araştırmalarında, günlük rutin işlerde (müfredat hazırlanması gibi...), kodlama eğitimi ve pratiği (tablette yapılmayan kodlama çalışmalarını Hometech ile rahatlıkla yapabilirler).

• Ev kullanıcıları
İnternette gezinme ve sosyal medya kullanımı, internet üzerinden alışveriş yapılması, internet üzerinde okey, tavla gibi oyunları oynamak için, dizi ve film izlemek için, e-devlet ve online bankacılık işlemlerinde ve tüm Microsoft ofis uygulamalarıyla yazı, çizi, ev hesapları gibi işlerinizde.