SİTE İÇİ ARAMA YAP

Hakkımızda.

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen yerli teknoloji markası Hometech, 2004 yılında, otuz yılı aşkın geçmişe sahip ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.’nin bünyesinde kuruldu.

2012 yılında ilk Android tabletini tanıtarak tablet bilgisayarın Türkiye’de yaygınlaşmasına destek olan Hometech, 2014 yılında Intel ve Microsoft ile işbirliğine imza attı ve kısa sürede Intel ve Microsoft’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline geldi. Bugün dünyanın en büyük markaları ile aynı fabrikalarda üretilen Hometech ürünlerinde Microsoft ve Intel teknolojileri kullanılıyor.

Hometech bugün ev kullanıcılarından KOBİ’lere geniş bir kullanıcı grubuna hitap ederken, dizüstü bilgisayar, mini PC, tablet ve 2’si bir arada ürünleriyle piyasada yer alıyor.

Hometech bilgisayarlar, standart bir kullanıcının yüksek performansı almasını sağlayan modern bilgisayarlar olarak öne çıkıyor. Microsoft Office programları, Word, Excel, PowerPoint, Videolar, Film, Müzik uygulamaları, İnternet uygulamalarında optimum performans sağlayan ürünler Microsoft Windows işletim sistemli. Intel işlemcili. SSD’li. Modern, şık tasarımlı, metal kasalı, sağlam ve hafif Hometech bilgisayarlar özellikle KOBİ’ler, maliyet tasarrufu amaçlayan şirketler, öğrenciler ve öğretmenler, ev kullanıcıları için ideal.

2007’den itibaren kurumsal teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan Hometech, modern teknoloji perakendeciliğinin gelişmesine paralel şekilde büyümesini sürdürüyor. Bugün, Türkiye’de Turkcell, MediaMarkt, Teknosa, Vatan gibi önemli referans noktalarının kalite ve dayanıklılık testlerinden başarıyla geçen Hometech ürünleri, tüm bu satış kanallarında yer alıyor ve tüketicler tarafından tercih ediliyor.

2015 yılında Türkiye’deki yerli ve uluslararası tablet bilgisayar markaları arasında en çok tercih edilen üç markadan birisi konumuna gelen Hometech, başarılarını daha yukarılara taşımak ve Türkiye’nin lider tedarikçisi olmak amacıyla teknolojiye yatırım yapmaya devam ediyor.

Tüm bu çalışmaların sonucunda Hometech, 2017 yılında Microsoft tarafından “Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen yerli üretici” ödülüne layık görüldü.

Hometech, ayrıca satış sonrası teknik servis hizmetlerine yaptığı yatırımlarla sektöründeki en güvenilir markalar arasında yer alıyor.

Hometech, 35 yıllık geçmişi olan bir Türk şirketinin markası olarak, tamamen yerli ve milli sermayeyle, 200 çalışanı ile kaliteden taviz vermeden “Teknoloji Türkiye’nin hakkı” diyor.

Strateji Ortaklarımız

Geçmişi Aral A.Ş.'nin oyun ve Xbox distribütörlüğüne dayanan Microsoft ve Hometech ilişkisi, 2014 yılında Windows ürünlerinde resmi iş ortaklığına dönüşmüştür. Dinamik yapısı ve yaygın satış ağıyla Hometech kısa sürede Türkiye'nin en çok satan Windows tablet tedarikçisi olmuştur. En ileri teknolojileri geniş kitlelere ulaştırarak Türkiye'deki lider Microsoft iş ortağı olma amacıyla Hometech en yenilikçi Windows tablet, ikisi bir arada, dizüstü ve mini bilgisayarları Türkiye'ye sunmaktadır.

Kurumsal müşterilerin isteklerine ve projelerine uygun ürünler geliştirmeye odaklanan Hometech, Microsoft’la beraber kamu ve özel kurumlara, başta eğitim, telekomünikasyon, perakende olmak üzere farklı sektörlerde özel çözümler üretmektedir.

Türkiye'nin ileri teknoloji ihtiyacını karşılamak için mobil bilgisayar lideri Hometech ile dünyanın en büyük ve gelişmiş işlemci üreticisi olan Intel, 2014 yılında iş ortaklığı anlaşması yapmıştır. Intel işlemcili tabletlerle yüksek performans, kalite ve stabilite ulaşılabilir fiyatla son tüketici ve kurumsal müşterilerimizle buluşmuştur. Başarılı iş ortaklığının sonucu olarak üstün Intel teknolojilerine sahip ve ayrıcalıklı Hometech tabletleri ile, müşteri memnuniyetinde büyük sıçrama yaşanmıştır. Hometech Intel iş ortaklığı dizüstü, mini, 2in1 bilgisayarlarla ve yenilikçi diğer ürünler ile ilerlemeye devam etmektedir. Gelecekte de Intel ile beraber yenilikçi ürünler geliştirmemiz ortak amacımızdır.

 
 
 
 

Araştırma & Geliştirme /////

Hızlı gelişen dünyanın, yeni beklentileri ve sürekli yenilenen kurallarına uyum sağlamak amacı ile Hometech, Çin ve Hong Kong’lu üreticiler ile birlikte AR-GE merkezini geliştirdi. Günümüz çağının teknoloji ihtiyaçları analiz edilerek bu doğrultuda yeni ürünler geliştirme/üretme faaliyetlerini hızlandırmış bulunmaktadır. Türkiye pazarındaki saygın konumu ve bilinen kalitesini korumak için, her gün bir adım daha ileriyi hedefliyor.

Dağıtım Ağımız

Hometech 2004 yılında PC & Tablet ve Ev Elektroniği ürünleri satarak sektöre adım attı. Hometech markası olarak biz her ölçekten firmalarla her ürün gamımızda iş ortaklıkları yürütüyoruz. Bizim ile çalışmak isteyen firmalar kolayca bayimiz olabilir ve son kullanıcıları ulaşılabilir fiyatlı teknoloji ile buluşturabilirler.

Kurumsal Hizmetler

Her ölçekteki firmalara ve tüm sektörlere özel, ürün ve çözümlerimizle tanışmak için;