SİTE İÇİ ARAMA YAP

Hoparlör .

BTH-500 TAŞINABİLİR MİKROFONLU BT SPEAKER AMFİ
Ücretsiz Kargo Hızlı Teknik Servis
  • 1.200 mAh Pil Kapasitesi
  • 245 x 175 x 335 mm Boyutlar
  • BT 5.0, AUX, USB Bağlantı Türleri
  • 3.7 V Çalışma Voltajı
  • MP3/WMA Desteklenen Format
1,000.00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Bluetooth Hoparlörler Modellerinin Ayrıcalığını Yaşayın

Hoparlörler, bilgisayar, telefon, TV, otomobil ya da mp3 gibi elektronik araçlardan aldığı elektrik dalgalarını sese çevirerek insanların işitmesini sağlayan cihazlardır. Birçok ihtiyaca yanıt veren birbirinden işlevsel hoparlör modelleri müzik ve film keyfinizi en iyi şekilde yaşayabilmenize olanak tanır. Birçok yerde kullanılan hoparlörler hayatınızı daha eğlenceli bir hale getirebilir. Ses kalitesi test edilerek profesyonel ekipler tarafından tasarlanan cihazlar birçok niteliğe sahiptir. Bununla beraber farklı boyutlarda tasarlanan hoparlörlerin güç çıkışları da değişiklik gösterir. Speaker hoparlörler tarafından iletilen ses çıkışları Watt cinsinden ifade edilir. Buna göre yüksek watt, yüksek ses çıkış gücünü ifade eder. Kullanacağınız mekân doğrultusunda hoparlör seçmek işinizi kolaylaştırır. Örneğin mikrofonlu amfi Bluetooth hoparlör modeli ile hem yüksek kalitede ses çıkışı elde edebilir hem de dilediğiniz gibi müzik yapabilirsiniz. Özel kablosuz bağlantı ayrıcalığı sunan Bluetooth hoparlör ile rahat bir şekilde aygıtlar arası bağlantı kurabilirsiniz. Kablosuz bir şekilde kurduğunuz bağlantı sayesinde taşınabilir hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede bağımsız bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. USB portu bulunan hoparlör modellerine flash bellek yerleştirerek müzik dinleyebilirsiniz. Akıllı telefonlara bağlanma özelliği olan Bluetooth hoparlör modelleri sayesinde favori uygulamalarınızdan dilediğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. Ayrıca dizi ve film gibi sevdiğiniz içerikleri de gelişmiş bir ses sistemi ile izleyebilirsiniz. Etkileyici bir ortam yaratmanızı sağlayan hoparlörler daha yüksek sese ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerle.

Taşınabilir Hoparlör ile Müziğinizi Dilediğiniz Yere Götürün

Müzik aktiviteleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılan hoparlörler, hacim, renk, tasarım ve işlev bakımından farklıdır. Kullanım alanına göre birçok boyutta üretilen bu hoparlör modelleri diğer aygıtlar ile kolayca bağlantı kurabilir. Ev, ofis, otomobil, kamp, piknik, yolculuk gibi birçok alanda ayrıcalık sunar. 2 watt ses gücünden 40 watt ses gücüne kadar farklılaşan modellerini görmek mümkündür. Taşınabilir LED hoparlör ise ışıklı yapısı ile iç ve dış mekanlarda aydınlatmaya destek olabilir. Özellikle gece ve loş ortamlarda LED ışığı sayesinde kolayca fark edilebilir. Küçük bir yapıya sahip olduklarından dolayı seyahat ederken de avantaj sağlar. Yanınıza alacağınız taşınabilir hoparlör mini olduğu için her yerde kullanılabilir. 1+1, 2+1, 5+1 gibi seçenekleri değerlendirerek bu ses sistemleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Mikrofon girişi bulunan hoparlörleri amfilerde ders anlatırken ya da bir toplantı sırasında tercih edebilirsiniz. Herhangi bir konuşma yapmanız gereken yerlerde ya da şarkı söylemek için yanınızda bulundurabilirsiniz.

Hometech Hoparlör Modelleri ve Hoparlör Fiyatları

Dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilen Hometech hoparlör onksiyonel şekilde tasarlanır. Sahip oldukları portlar sayesinde diğer cihazlarınız ile kablolu ya da kablosuz şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantılar cihazın kolayca şarj edilmesine de olanak tanır. Mikrofonlu hoparlör de kendi performansınızı sergileyebileceğiniz işlevlere sahiptir. Bunun yanında Bluetooth hoparlör modelleri de hayatınızda daha keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu modelleri okul gösterisinden ofis toplantılarına kadar her alanda tercih edebilirsiniz. Stereo çıkışları ile sesi daha ahenkli bir şekilde duymanızı sağlayan hoparlör modelleri ile müzik dinleme zevkinizi sürdürebilirsiniz. İyi bir ses sisteminin vazgeçilmezi olan hoparlör, bas ve tiz sesleri en iyi şekilde iletmelidir. Böylece kurduğunuz ses sistemi etkileyici ses efektleri yansıtabilir. Hoparlörler taşınabilir, Bluetooth, amfi speaker ya da LED destekli olmak üzere birçok açıdan değişkendir. Bu durum her bir modelin farklı bir şekilde fiyatlandırılmasına yol açar. Mikrofonlu hoparlör ile mikrofonlu olmayan hoparlörler değişken fiyat aralıklarına sahiptir. Çalışma menzili 10 metreye kadar ulaşan Bluetooth model hoparlörler daha rahat bir kullanım sunar. Bunun yanında şarjlı seçenekler de vardır. Bu sayede hoparlörünüzü şarj edip daha sonra kablolar ile uğraşmadan dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu durum özellikle ana elektrik kaynağına ulaşamayacağınız kamp gibi ortamlarda oldukça işe yarar. Üst tarafında askısı bulunan modelleri ise dilediğiniz yere asarak kullanabilirsiniz. Yüksek bir yere astığınız hoparlörden alacağınız verim daha fazla olabilir. Hoparlör fiyatları bütün bu özelliklere göre değişir. Hometech kalitesi ile sunulan birbirinden kullanışlı ve uzun ömürlü hoparlörleri daha iyi bir ses sistemine sahip olmak için hayatınızın her alanında tercih edebilirsiniz.